پرداخت اینترنتی

کاربران ژیکالا می‌توانند از طریق درگاه اینترنتی هزینه کالای درخواستی خود را هنگام ثبت سفارش، به صورت آنلاین پرداخت کنند. ثبت قطعی سفارش زمانی صورت می­ گیرد که پرداخت هزینه انجام شده باشد، در مرحله آخر برای اطلاع رسانی کاربر پیامکی مبنی بر ثبت موفق سفارش ارسال خواهد شد و سفارش به صورت اتوماتیک آماده شده و به مرحله ارسال خواهد رسید. جهت اولویت بندی ارسال سفارشات، پرداخت اینترنتی ملاک قرار داده خواهد شد.

مرحله اول برای ثبت سفارش انتخاب پرداخت اینترنتی و ورود به درگاه اطلاعات پرداخت است که شامل موارد زیر خواهد بود:

1- شماره 16 رقمی  روی کارت

2- رمزدوم  همان رمز خرید اینترنی برای پرداخت (جهت فعال‌کردن رمز دوم، با مراجعه کردن به دستگاه خودپرداز بانک صادرکننده کارت خود و فعال کردن بخش عملیات رمز، رمز اینترنتی خود را فعال کنید)

CVV2 -3  یا همان کد امنیتی برروی کارت است که شامل یک کد ۳ یا ۴ رقمی است، که در پرداخت های اینترنتی برای امنیت از آن استفاده می­ شود. 

4- تاریخ انقضا  بر روی کارت‌ بانکی درج شده است.

برگشت وجه به مشتری

مشتری باید در حساب کاربری ژیکالای خود شماره کارت بانکی را که متعلق به همان صاحب پروفایل می باشد، را ثبت نماید؛ سپس در صورت تایید کارشناسان، مبلغی که قرار است عودت داده شود به همان شماره کارتی که به وسیله مشتری اعلام شده است، برگشت داده می شود. زمانی که مشتری شماره کارتی را در حساب کاربری خود درج می کند، اعلام می نماید که نسبت به تراکنش های مالی در ارتباط با بازگشت وجه که در حساب کاربری صورت می گیرد، رضایت کامل داشته و هرگونه مسئولیت قانونی در این خصوص را می پذیرد. در صورت مغایرت بین حساب مبداء و حساب اعلام شده توسط مشتری برای عودت وجه طبق قوانین و مقررات، ژیکالا مبلغ را به حساب مبدا واریز خواهد نمود.

 

 

بازگشت به بالا